Siedzę i czekam!

By MA / marzec, 17, 2010 / 4 comments

Zapisy na plener fotograficzny w Karkonoszach (Samotnia 26/27/28.03.2010) zakończone. Zapełniło się już niecałe dwa dni po ogłoszeniu imprezy, 50 miejsc po prostu wyparowało…

Michał przed 11 rano, w dniu ogłoszenia naboru z uśmiechem na ustach powiedział, że już jest 30 chętnych (ogłosiliśmy nabór o 9 rano). Nic nie da się już zrobić poza wyznaczeniem kolejnego terminu.
Muszę zaznaczyć, że nie są to warsztaty, tylko plener – poza jednym czy dwoma spotkaniami z uczestnikami i prezentacją – zajęcia ograniczą się do typowych dla koncepcji pleneru – wyjść na zdjęcia. Niewątpliwą zaletą jest na pewno możliwość spotkania ciekawych ludzi, związanych z fotografią i pewnie z górami. Zawsze można wymienić poglądy, doświadczenia, wypić wspólne piwo, czy skoczyć do Czech – na knedla… Postaram się przygotować garść cennych informacji, zwłaszcza z perspektywy „lokalsa” i fotografa. Dojadę (a w zasadzie dojedziemy – z Michałem) w piątek (2010.03.26) wieczorem, prosto z Targów FotoVideo – z Łodzi, gdzie we czwartek i w piątek poprowadzę krótkie warsztaty.
Będzie też można mnie spotkać na pewno przy stoisku LOWEPRO (F-SYSTEM), PELI (VANTORO) i SONY.

4 Responses to Siedzę i czekam!

 • Flawiusz

  No cóż, zazdroszczę tym, którzy znaleźli czas :)

 • Ola :)

  Tak zdecydowanie cała ta eskapada zapowiada się rewelacyjnie:)
  ale co z tymi, którzy nie lubią zimy i preferują jednak tereny nizinne?;P czy tacy ludzie również znajdą miejsce w jakichś ewentualnych przyszłych warsztatach gdzieś?;) ideałem byłoby również miejsce, w którym człowiek nie będzie zmuszony zostawić całej wypłaty;)
  W każdym bądź razie życzę udanych ujęć i przyjemnego „Samotniowania” ;)

  Pozdrawiam serdecznie:)

  P.S. Foty cudne!:)

 • tompac

  Szkoda że do Karpacza jest ponad 450km z Kielc (z Wawy jeszcze dalej :( ).

  Pozdrawiam i życzę udanej imprezy :)

 • Ania

  Ah to już niedługo! Już, już prawie! :) nie mogę się doczekać mimo ze łapie mnie lekki stresik – ciekawe jak kondycja po ziemie? poza tym jestem raczej początkującym fanem fotografii [bo nie mogę się nazwać fotografem przecież!], no ale zobaczymy jak to będzie :))
  Pozdrawiam serdecznie ze słonecznego Poznania :)

Leave a Reply

Post Comment