Zaproszenie na wystawę

By MA / wrzesień, 24, 2010 / 6 comments

Serdecznie zapraszam na przekrojową wystawę „FOTOGRAFIA – PRZYGODA ŻYCIA”.
35 fotogramów metr na metr do tego 3 duże bilboardowe powiększenia na ścianie.
Zdjęcia – poza jednym wyjątkiem – pokazują przygodę, jaką z aparatem przez lata udało mi się rejestrować i w której też zwykle uczestniczyłem.


Jedno, wyjątkowe zdjęcie, na którym nie pokazuję człowieka  w zmaganiach z siłami natury, przedstawia śmiertelnie groźną Połudnową Ścianę Annapurny I, podczas zejścia lawiny.

W opisie znalazły się ważne podziękowania:
AUTOR PRAGNIE PODZIĘKOWAĆ WSZYSTKIM, KTÓRZY POMOGLI W POWSTANIU TYCH I INNYCH FOTOGRAFII, KTÓRE UDAŁO MU SIĘ WYKONAĆ. W SZCZEGÓLNOŚCI SĄ TO OSOBY NA ZDJĘCIACH: LYNN HILL, ARTUR I IZA HAJZER, JANUSZ MAJER, RYSZARD PAWŁOWSKI, SYLWEK ‘SLY’ KULCZYŃSKI, RAPHAEL SLAWINSKI, MACIEJ PAWLIKOWSKI, JAN KRZYSZTOF, PIOTR PUSTELNIK, PIOTR MORAWSKI, MATEUSZ KILARSKI, WALLY BERG, THOMAS WILLENBERG, MARCIN MORAWSKI, RADEK ŁASZEWSKI, GOSIA MYSZAK, ANDRZEJ PRZEWĘDA, GRZEGORZ GAJTKOWKSKI, NOEL LAZENBY, JĘDREK ‘OSUCH’ OSUCHOWSKI, MARTA JEŻEWSKA SIEMION, PRZEMEK SIEMION; A TAKŻE ZA POMOC: DARIUSZ RACZKO,  SEBASTIAN ROMANKIEWICZ (!), MAREK PSTRUSIŃSKI (S.S.C.), JAY PEAK RESORT, MÉRIBEL, LES MENUIRES, LES TROIS VALLÉES, GERRY MOFFATT, MAHENDRA TAPA,DEVENDRA JIRI, GRZEGORZ CHŁOPICKI. FIRMIE SONY POLAND ZA SPRZĘT, KTÓRYM FOTOGRAFUJE OD 2008 ROKU.

Kiedy:
Jutro – tj. w sobotę 25.09.2010 o godzinie 17.00

Gdzie:
Wrocław, C.H. MARINO, I p.

6 Responses to Zaproszenie na wystawę

 • tompac

  Szkoda, że do Wrocka tak daleko :(
  A swoja pomyślelibyśmy panie kolego aby sobie jakieś potkanie zorganizować np. przy jakiejś imprezie organizowanej przez Michała?
  pozdr

 • Radoslaw Brylka

  Fajna wystawa. Pamiętam Marku twoje zdjęcia w katalogu alpinusa z roku „2001” z którym to wtedy współpracowałeś no i te historie. Pozdrawiam

 • Krzysiek

  A do kiedy ta wystawa będzie dostępna w Marino? Do Wrocka kawałek drogi…

 • Radoslaw Brylka

  Marku mam takie pytanie. Jakie wg Ciebie jest użyteczne ISO w A900 do dużych wydruków -takich jak Twoja wystawa. Mnie interesują szczegóły w cieniach (fotografia koni portrety, czasami w słabo oświetlonych halach ) Pozdrawiam

 • Agnieszka Kanafa

  Wczoraj przypadkiem trafiłam na Twoją wystawę w Marino. Nie mogłam się od niej oderwać chyba ze dwie godziny. Zdjęcia są nadzwyczajne. Robią wrażenie piorunujące, zwłaszcza te wspinaczkowe. Każde chciałabym mieć w domu, żeby patrzeć na nie codziennie. Pozdrawiam i podziwiam.

 • ttssnn

  Chociaż widziałem wystawę przelotnie, to fotogramy przykuwały i zauraczały mnie skutecznie. Piękna ciekawa fotografia.
  Czy jest szansa na jakąś galeryjkę na stronie www, zeby częściej móc podziwiać te dzieła?
  pozdrawiam
  :-)

Leave a Reply

Post Comment