Fotoekspedycja do Nepalu – ruszyły zapisy!

By MA / wrzesień, 8, 2011 / 3 comments

Mały, trzykrotnie mniejszy od Polski kraj, wciśnięty między Chiny a Indie… w sercu najwyższych gór świata. Będzie i dżungla, i dzika rwąca rzeka. Białe wierzchołki himalajskich ośmiotysięczników. Klasztory buddyjskie i … pustynia. Chcesz więcej? W jednej fotoekspedycji pomieściliśmy wypad w Himalaje i wizytę w najgłębszej dolinie rzecznej świata, spływ pontonowy – rafting, wizytę w dżungli na grzbiecie słonia i oglądanie krokodyli z dłubanki, pobyt w tybetańskim klasztorze i świątyni buddyjskiej, wyżerki w lokalnych knajpach, zwiedzanie trzech królewskich stolic Nepalu!

Zapraszam!

3 Responses to Fotoekspedycja do Nepalu – ruszyły zapisy!

 • Michał

  Ależ bym się wybrał! Tylko z pieniążkami kłopot więc muszę dozbierać i wtedy… kto wie?:)

 • Marek Arcimowicz

  Już nie ma miejsc… Ale będzie następny wyjazd. Wkrótce informacje. Szykujemy coś bardzo specjalnego!

 • dobas

  Hej. Myślę ze pytanie w komentarzu będzie związane z tematem więc do rzeczy…

  Co proponujesz zabrać ze sprzętu foto na tego typu plener foto ? Co zabierasz ? Co polecasz zabrać? Nie mówię o jakimś specjalnym zleceniu – tylko pytanie – co byś brał na taki plener jako jego uczestnik, lub co bierzesz jako prowadzący.
  Czy uważasz, że ma jeszcze sens targanie lustrzanki, czy raczej bezlusterkowce ze względu na małe gabaryty i niewielką wagę ? Czy widzisz jakąś przewagę DSLRa nad czymś w rodzaju PEN / NEX czy raczej odwrotnie przewagę bezlusterkowców. i teraz na tego typu wyjazd nie ruszasz się bez NEXa

  Jaki przekrój ogniskowych i jakie dodatkowe rzeczy z rodzaju statyw ,filtry zabierasz

  Zakładamy, że nosisz samemu na grzbiecie i nie masz do dyspozycji tragarza więc nie mozesz brać naręcza skrzyń PELI – a przekrój motywów masz od Chitwan NP do ABC…

  Pytań pewnie sporo – ale bardzo jestem ciekaw opinii kogoś kto często jeździ w te rejony i ma pojęcie o fotografii w takich warunkach :)

  pozdrawiam / dobas

Leave a Reply

Post Comment