Fotoekspedycja „NEPAL – wyprawa marzeń” ruszyła!

By MA / marzec, 10, 2012 / 2 comments

Dziś odebraliśmy większość uczestników z lotniska, zjechali się – można powiedzieć z całego świata – nawet z Australii. Jeszcze tylko Iza z Irlandii, nieszczęśliwie z poślizgiem przez Londyn i Mumbai… i już rano o 6 startujemy do Swayambunath.

Karolu, szkoda, że nie ma Ciebie z nami! Ostre tajskie żarcie w „Third Eye” to już tradycja, po kolacji padałem na pysk…

Więcej – relacji jak i zdjęć uczestników zobaczycie na łamach POKOCHAJFOTOGRAFIE.pl – instytucją firmującą wszystkie moje FOTOEKSPEDYCJE.

W sumie nie zdążyłem nawet odsapnąć po Wenezueli. Fakt, że udało się wejść na szczyt Tramen – tylko „pogłębił problem”, bo pracy jest więcej ale też – i satysfakcja, i radość z pięknego szczytu duża. Relacja niebawem. Jest bardzo dużo materiału, bardzo dużo opowieści, bardzo dużo przemyśleń. Póki co – pozdrowienia z Kathmandu!

2 Responses to Fotoekspedycja „NEPAL – wyprawa marzeń” ruszyła!

  • Karol

    NIestety zatrzymaly mnie w kraju pilne sprawy. Na pewno bedzie jeszcze niejedna okazja zeby sie spotkac, tymczasem bawcie sie dobrze.

  • Maja

    Ja juz czekam w Kathmandu na dołączenie do drugiej grupy nepalskiej wyprawy. Nie mogę sie doczekać co tym razem wymyśliłes Marku. Na pewno będzie jak zawsze super. A ze Karola nie ma to rzeczywiście ogromna strata dla wyprawy:)

Leave a Reply

Post Comment