IX Uliczna Bitwa Fotograficzna

By MA / sierpień, 8, 2012 / 3 comments

Ufff… Minęło prawie 2 tygodnie. Tydzień odsapnąłem na drugim końcu Niemiec, niedaleko Trier – bez telefonu i prawie bez komputera, bo internet – w co trudno uwierzyć w XXI w. – ledwo ciurkał.
I jak zawsze – jeszcze długo po bitwie – wciąż mam najlepsze zdjęcia przed oczami – te, które wygrały i te, które niestety odpadły, choć w niczym nie ustępowały nagrodzonym. Temat PODRÓŻ bardzo mi pasował – ale też dawał ogromne możliwości twórcze startującym. Wielkie dzięki Michałowi i Chlipowi za zaproszenie, jak zwykle wszystko przebiegło bez zgrzytów. Świetnie zorganizowane spotkanie, cenne nagrody – WACOM, EPSON, HELIOS – te marki mówią same za siebie.

Anna Mika, która niestety nie stanęła na podium, do realizacji pomysłowej fotografii zniszczyła buty… więc niedługo będzie się cieszyć nowymi. Dzięki wsparciu firmy AMERSPORT, dystrybutora marki MERRELL – mogłem przyznać nagrodę specjalną w postaci jednej pary butów mojej ulubionej marki, z którą się nie rozstaję od 2004 roku…

Anna Mika – PODRÓŻ, nagroda specjalna (buty MERRELL)

 

Jeszcze raz gratuluję zwycięzcom, wygrał Lesław Ataniel fantastycznym portretem chasydzkiego tria przez padający śnieg – Lesławowi zazdroszczę zwłaszcza nowego Wacom’a – Intuos 5 M, sam pracuję na 2 tabletach WACOM (Intuos 3 – najczęściej, wyjazdowo Bamboo).

Lesław Ataniel: PODRÓŻ

Kompletna relacja w IX UBF w Gliwicach jest na stronie pokochajfotografie.pl

 

3 Responses to IX Uliczna Bitwa Fotograficzna

 • Flawiusz

  Vacoma znam i używam, zaś Merrel nigdy nie wzbudził mojego zainteresowania. Skoro jednak rekomendujesz tę markę, to rozważę zakup butków na zimę :). A prezentowane zdjęcia wyśmienite, zwłaszcza to z rybiego oka. Gratuluję udanych prac i fajnych nagród!

 • Marek Arcimowicz

  Bywają genialne (Merrell’ki). Czasem są przeciętne z górnej półki, ale mam co najmniej kilka par swoich ulubionych modeli, które mógłbym nosić do końca życia, do tego eksperymentują z wzornictwem, a ja lubię firmy, które myślą i się starają. A prace fotografów – widać – była cała masa świetnych zdjęć. Naprawdę dużo!

 • Anna Mika

  Ja chciałam jeszcze raz podziękować za nagrodę Panu Markowi :))
  Co do butów- są już od jakiegoś czasu w moim posiadaniu :) Ba, nawet przeżyły już ze mną kilka urbexowych tripów :) Ostatnio miałam przyjemność uczestniczyć w wyburzaniu Wieży węglowej w aglomeracji huty kościuszko w chorzowie- chodzenie w nich po gruzach- czysta przyjemność :) Zdecydowanie polecam :) Mam nadzieję, że jeszcze wiele przygód ze mną wytrzymają :)

Leave a Reply

Post Comment