Jutro finisaż i licytacja

Posted By MA / marzec, 18, 2009 / 10 comments

Każdego kto ma moźliwość, a jeszcze nie odwiedził – zapraszam na wystawę – na poziomie zero w poznańskim Starym Browarze.

Jutro od godziny 21.30 rozpoczyna się uroczysta gala – w programie m.in. aukcja charytatywna fotografii z Nepalu i koncert Miki Urbaniak. Wstęp na wystawę wolny, cały czas w godzinach pracy Starego Browaru, do piątku włącznie.
Przez cały czas w holu Starego Browaru można kupić cegiełkę na rzecz szkół nepalskich – w postaci wydruku atramentowego jednej z wystawianych fotografii. Koszt cegiełki – już od 20 złotych!

Więcej informacji np. tutaj (piszą o nas na stronie National Geograhic).

VOICE OF CHILDREN :::     NEPAL BLIŻEJ POZNANIA

Sponsorami akcji są: Allegro.pl, Stary Browar, Axel, HP i International Paper, a patronami: MK Café, Dilmah i Vininova.
Patronat medialny nad wydarzeniem objęły: National Geographic Traveler, Gazeta Wyborcza, WTK, epoznan.pl, Radio Merkury i Etnosfera.

Stary dowcip fotograficzny :)

Posted By MA / marzec, 17, 2009 / 3 comments

Dlaczego zakonnice mają czarne habity?

(więcej…)

Aukcje na Allegro

Posted By MA / marzec, 15, 2009 / 5 comments

100×70 cm, powiększenie na papierze naświetlone fotograficznym, kappa, laminat półmat, rama czarny-mat…

Coming soon! Sir…

Posted By MA / marzec, 13, 2009 / 4 comments

Od piątku do piątku – w poznańskim Starym Browarze

Posted By MA / marzec, 13, 2009 / 2 comments

30 prac w formacie 100×70.
(więcej…)

Zapraszam na warsztaty! – dziś „blurowanie” obiektywem…

Posted By MA / marzec, 12, 2009 / 20 comments

Czy jest już aż tak źle??? Czy wiedza fotograficzna to „obstukanie” kilku trików w fotoszopie? Nie wiem, ale coś warto z tym faktem zrobić, choć nie wiem, czy tendencja przenoszenia myślenia na „po” z „przed” zrobieniem zdjęcia jest do zahamowania.
Nie wiem czy się uda, ale ktoś kiedyś też dzielił się ze mną swoją wiedzą (akurat w fotografii w 99% jestem samoukiem, ale inne dziedziny wiedzy też mają tu jakieś znaczenie) – dlatego zdecydowałem  się na napisanie tego, co przeczytacie poniżej. W końcu też po to zakładałem swój blog!

(więcej…)

Przed wystawą…

Posted By MA / marzec, 10, 2009 / 6 comments

Kartka z podróży

Posted By MA / marzec, 9, 2009 / 3 comments